آموزش Illustrator : طراحی کاراکتر پیرمرد انتشارات دیجیتال آریا گستر افزار

بله ، یک طراح کاراکتر ظاهر واحساس شخصیت های متفاوت را ایجاد میکند وکه شخصیت ها هرچقدر پیچیده تر باشد بیشتر مورد توجه قرار می گیردکه تمام این طراحی ها و تصویر گری ها توسط شخص انجام می شود که طراح می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار برای افزایش آگاهی از برند خود دست به طراحی شخصیت های انیمه و کارتونی جذاب می‌زنند. بیش از 10 ساعت آموزش ایلوستریتور 2022 با زبانی ساده و در قالبی کاملا استاندارد و بر پایه ی مثال هایی کاربردی این امکان را به شما عزیزان خواهد داد که به صورت حرفه ای و از پایه تا پیشرفته، با این نرم افزار آشنا شوید.

درباره کادر آموزش

ابتدا موقعیت را بسنجید و کمی در خصوص رنگ شناسی مطالعه کنید . از رنگ های زیاد و متنوع استفاده نکنید بلکه متناسب با نوع کاراکتر و مفهومی که از کاراکترها می خواهید انتقال دهید ، رنگ ها را برگزینید . حالا کاراکترهایی که میبینید رو در این اشکال طبق تصویر زیر رسم کنید.

  • مطمئنا شما نیز از دوران کودکی تا امروز انیمیشن های زیادی را دیده اید و شخصیت های معروف و محبوب دوران کودکی خود را به خوبی به یاد می آورید.
  • البته گفتنی است, در صورت داشتن عجله می‌توانید این زمان‌بندی را با پرداخت حداکثر ۳۰ درصد مبلغ بیشتر کوتاه‌تر نمایید.
  • تا شما داستانی برای خود نسازید، نیازی به داشتن شخصیت ندارید.
  • یک مستطیل به صورت افقی رسم کرده و اون رو تراز می کنیم.

کارلنسر موقعیتی را فراهم کرده است که بتوانید بهترین طراحان کاراکتر فریلنسر را بشناسید، نمونه کارهایشان را ببینید و طراحی که کارهایش به سلیقه ی شما نزدیک باشد را برای همکاری انتخاب کنید. و یا اگر طراح کاراکتر هستید، پروژه ی موردنظرتان را پیدا کنید. بنابراین انتخاب کاراکتر مناسب برای کسب و کار شما بسیار مهم است و روند طراحی آخرین چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید. قبل از گرفتن قلم برای ترسیم کاراکتر خود، کارهای زیادی باید انجام شود. در طراحی شخصیت تبلیغاتی در ابتدا شخصیت کاراکتر طراحی میشود و بعد شخصیت فیزیکی او طراحی می‌گردد. نکته دیگر درباره طراحی کاراکتر که در این آموزش ساده طراحی کاراکتر بیان شده است، این است که جهان سازی را تمرین کنید.

کاراکتر درخواستی سفارش دهنده هر چقدر هم ساده باشد، برای عمق پیدا کردن باید تمام مراحل را طی کند. برای این که بتوانید چنین کاراکتری را در تبلیغات خود استفاده کنید در زمان ثبت سفارش در سایت ایران تایپیست زمان کافی برای طراحی را به گرافیست بدهید. البته می توانید به طور دقیق زمان تحویل کار را مشخص کنید. طراحی کاراکتر می تواند با هدف استفاده از آن در تبلیغات انجام گیرد.

مهم ترین اصول یک طراحی بسته بندی بی نقص!

برخی از نرم افزار های دیگر که میتوان با آنها نیز کار کرد. اما سینتیک‌ها از آنجایی که به یک کامپیوتر یا لپتاپ وصل می‌شوند شما می‌توانید از تمامی نرم افزارهای پیشرفته روز دنیا استفاده کنید. قلم دیجیتال به ما کمک می‌کند تا طرح‌ها، ایده‌ها و تمرینات خود را مستقیم وارد کامپیوتر خود کنیم. این دستگاه از یک قلم و یک پد یا صفحه تشکیل شده که کار همان مداد و کاغذ را می‌کند با این تفاوت که نگاه شما به نوک قلم نیست بلکه به صفحه مانیتور کامپیوتر است.

آموزش Illustrator : طراحی کاراکتر پیرمرد انتشارات دیجیتال آریا گستر افزار

این رساله با استفاده از دو شیوه ی کتابخانه ای و میدانی طراحی گرافیک انلاین انجام شده است. در بخش بعد آموزش فارسی طراحی کاراکتر، با ویژگی های طراحی کاراکتر حرفه ای آشنا می شوید. آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر انیماتورهای دوبعدی و سه بعدی، طراحان کاراکتر انیمیشن، طراحان شرکت های تبلیغاتی و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته انیمیشن هستند. همچنین سازندگان بازی های کامپیوتری و تصویرسازان کتاب و مجله نیز از مخاطبان این دوره آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور هستند.

با استفاده از ابزار Rectangle، یک مستطیل درست می کنیم و اون رو روی نیمه پایینی مستطیل مربوط به سیبیل قرار میدیم. وارد پنل Pathfinder میشیم و روی Minus Front کلیک می کنیم. یک مستطیل به رنگ قهوه ای روشن رسم می کنیم و اون رو در پشت سیبیل قرار میدیم. اون رو یک مقدار کوچک تر می کنیم و رنگ بژ صورت رو براش در نظر می گیریم. فرمت فایل‌های ارسالی طراحی شخصیت تبلیغاتی یکی از فرمت‌های Ai و یا PSD است. با این حال، تعرفه طراحی کاراکتر در وبسایت محتوانایس بسیار مقرون به صرفه بوده و از بسیاری جهات به صرفه می‌باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار