5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج-آل اسکیپ

این اتاق فرار در یکی از خانه‌های تاریخی تهران، یعنی عمارت دبیرالملک قرار دارد و داستانش در زیرزمین اینجا می‌گذرد. این خانه 200 ساله، در میراث فرهنگی هم ثبت شده است و از نظر فضا می‌توانیم آن را متفاوت از اتاق فرارهای دیگر بدانیم و با توجه به سبک ماجراجویی و مهیج آن، با مجموعه‌ای جذاب روبه‌رو هستیم. روند بازی هم داستانی سیاسی را دنبال می‌کند که شما و تیمتان بخشی از آن هستید.

  • بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود.
  • سناریوهای هیجانی و ژانر وحشت در اسکیپ هوم، آدرنالین خون شما را در بالاترین میزان خود قرار می‌دهد تا تجربه‌ای جذاب از حضور در این فضا داشته باشید.
  • اسکیپ روم ترسناک پیشنهادی برای ماجراجویان بوده بنابراین قبل از شرکت در این مجموعه شجاعت خود را مورد سنجش قرار دهید.
  • مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سخت آن است.

البته باید بدانید که اسکیپ روم ترسناک تنها ژانر اتاق فرار نیست و اگر اهل ماجراجویی‌های ترسناک نیستید؛ می‌توانید سراغ اتاق فرار هیجانی، پلیسی و… اما چرا بهتر است این تجربه هیجان انگیز را از دست ندهید؟ اصلا اسکیپ روم ترسناک چیست و برای چه افرادی مناسب است؟ برای پاسخ به این سوالات، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. همان طور که اشاره شد، نوع اتاق فرار و ژانر و سناریوهای که در آن طراحی شده اند، به گیم مستر که همان مدیر مجموعه و بازی می باشد بستگی دارد. به عنوان مثال در برخی از اسکیپ روم ها سناریو نیکلاس تسلا ممکن است اجرا شود و در برخی بیشتر تمرکز روی وحشتناک بودن فضا بوده و برخی مجموعه از ترس و وحشت و ماجراجویی را ارائه می دهند.

برچسب: اسکیپ روم وحشتناک

5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج-آل اسکیپ

شاید شبیه‌ترین موقعیت به اتاق فرار ترسناک، فیلم‌هایی در این ژانر باشد؛ با این تفاوت که حالا شما قهرمان و نقش اصلی داستان هستید. با توجه به سناریوی اسکیپ روم ترسناک، ممکن است شما در طول بازی با افرادی مواجه شوید که قصد دارند هرچه بیشتر شما را بترسانند. این افراد که اکتور نامیده می‌شوند؛ معمولا با گریم‌های ترسناک و به صورت ناگهانی با شما روبرو خواهند شد. یکی از مهیج ترین انتخاب هایی که می تواند در میان اتاق فرارهای لس آنجلس داشته باشید، Architect Escape Rooms می باشد. سناریوهای طراحی شده در این اسکیپ روم ترسناک همراه با معماهای گیج کننده می باشد و به همین دلیل باید تلاش کنید تا حد امکان تمرکزتان را حفظ و بر ترس غلبه کنید.

درجه سختی بازی ۸ از ۱٠ بوده و ۴ تا ۸ نفر می‌توانند در این سناریو شرکت کنند. مدت زمان مجاز برای به پایان رساندن بازی هیپنوگرام ۶٠ دقیقه می‌باشد. اتاق فرار کلبه وحشت با چند تا از دوستانتون تصمیم می گیرید سفری متفاوت به شمال کشور اسکیپ روم ترسناک کرج داشته باشید . ‎پس از رسیدن به کلبه و بعد از باز کردن درب با یک پیرمرد و پیرزن مهربان مواجه میشوید و خیالتان راحت میشود …. اتاق فرار روانی در سال 1893 در حوالی شهر شیکاگو آمریکا و در هتلی مرموز اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

اتاق فرار کینه جن در مورد زوجی است که با یک جن توافق میکنند تا در ازای یک گنج، فرزند خود را قربانی کنند. برای اینکه وارد بازی بشوید باید تیم ۴ تا ۶ نفره‌ای را تشکیل بدهید. این اتاق فرار مهیج ترکیبی از ژانرهای ترسناک، تخیلی، دلهره آور و معمایی بوده و لذت یک بازی دلچسب را در ذهنتان حک خواهد کرد. مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است. شما باید در این بازی با یافتن سرنخ‌ها و حل معماهای طراحی شده از اتاق خارج بشوید. تعداد نفر مجاز برای ورود به بازی حداقل ۴ و حداکثر ۷ نفر می‌باشد.

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار