کشف یک سریع گزینه کاغذ

همانطور که از نام آن پیداست، سئو تکنیکال شامل یک سری از فعالیتهای فنی مربوط به سایت میشود که از نظر موتورهای جستجو بسیار مهم هستند. به وسیله بهینه کردن حجم تصاویر، میتوان به سرعت بارگذاری سایت و در نهایت بهینه سازی آن کمک کرد. به قدرت میتوان گفت که امروز اگر هدف و ایده تان از طراحی سایت افزایش مشتری ، افزایش درآمد ، کسب در آمد ، بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدید از سایت میباشد یدون بهینه سازی سایت و سئو غیر ممکن و بیهوده میباشد. پس بنابراین مخاطب هدف ما گروهی از افراد هستند که باید کمپین های تبلیغاتی ما را ببیند این مخاطبان ممکن است بر اساس سن، جنسیت، درآمد، مکان، علایق دسته بندی شوند. این دسته بندی، اصولی ترین تقسیم بندی کاغذ دیواری است و به همین علت است که همواره تمامی کاغذ دیواری ها را با نام یکی از موارد فوق معرفی می نمایند. چون این تکنیک ها بر خلاف قوانین تایید شده می باشد ممکن است منجر به پنالتی وب سایت شود. باتوجه به آنکه گوگل، سایتها را به وسیله URL شناسایی میکند و نه شکل و محتوای آنان، اگر دامنه اصلی را انتخاب نکرده باشید، ممکن است موتور جستجو آدرسهای مختلف موجود در سایتتان را به عنوان محتوای تکراری شناسایی کند!

باتوجه به حساسیتی که گوگل بر روی امنیت اطلاعات کاربران دارد، در صورت عدم وجود ssl در آدرس سایت، کاربرانی که قصد ورود به آن را دارند، با پیام سایت ناامن روبرو میشوند. بدین صورت گوگل بهتر متوجه مطلب میشود و از طرفی دیگر به کاربر نیز در فهم مطلبتان کمک خواهید کرد. زمانی که کاربر احساس کند سایتی که باز کرده است، به کندی در حال بارگذاری میباشد، خیلی زود از سایت خارج شده و این کار سبب آسیب به جایگاه سایت در موتور جستجو، خواهد شد. یکی از عواملی که بر روی سرعت سایت بسیار اثرگذار است، حجم عکسها میباشد. برای تعمیر نیز همینگونه است، اول رویه مبل را برمیدارند و کلاف خام مبل را ترمیم میکنند و سپس رویهکوبی را انجام میدهند. منظور از این نوع سئو، مجموعه اقداماتی است که در بیرون از سایت انجام میشود. در ادامه چند مورد از فعالیتهایی که در بهینهسازی تکنیکال سایت انجام میشود را معرفی میکنیم. چک لیستهای سئوی خارجی در ادامه آمده است. علاوه بر آنچه که درمورد بهینه سازی درون صفحهای گفته شد، چک لیستهای دیگری نیز وجود دارد که موارد کامل آن را میتوانید در منابع مختلف بیابید.

البته توجه داشته باشید که ممکن است برخی از این کاغذ دیواریها در بازار ایران وجود نداشته باشد. البته در اینجا منظور، انتخاب نام دامنه نیست، بلکه بیشتر دامنه به همراه پیشوند اصلی و پروتکل امنیتی آن موردنظرمان میباشد. اولین قدم در سئو فنی، انتخاب دامنه اصلی سایت است. منظور از لینکسازی خارجی یا لینک بیلدینگ، دریافت لینک از سایر سایتها و استفاده از آن در سایت مورد نظر است. یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو تکنیکال که باید به آن توجه داشته باشید، اطمینان از توانایی گوگل در بررسی سایتتان است. به عنوان مثال در لینکدین میتوانید توجه مخاطبین را به یکی از مطالب خود در سایتتان جلب کرده و با این کار ورودی به سایتتان را افزایش دهید. الوار خمشده با بخار، به طور گستردهای برای تولید مبلمان و همچنین به عنوان پوشش و نمای نرده راهپله، استفاده میشود. به عنوان مثال استفاده از آن برای تیر برق و ساخت آلاچیق بسیار رایج می باشد. تکثیر تصاویر تک رنگ و چند رنگ با کیفیت خوب نیاز به کاغذی دارد که سطح آن یکدست و صاف باشد و بصورت یکنواخت جوهر جذب سطح آن شود . مثلا همراه با www یا بدون آن، یا همراه با http یا بدون آن باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار