پنل شستی آسانسور- قیمت و خرید پنل شستی احضار طبقه وکابین

می‌ترسید یا تردد از راه‌پله را به سوار شدن آسانسور ترجیح می‌دهید، لازم است بدانید که احتمالا شما… این پنل قابلیت نصب سیستم کنترل دسترسی VAX 201 & 202 و سوئیچ Run- cease را دارد. این پنل قابلیت نصب سیستم کنترل دسترسی VAX 201 & 202 و سوئیچ RUN-STOP را دارد. اما در زمینه ی پنل آسانسور صنعتی تفاوت آنچنانی با سایر پنل ها ندارند و شاید چندتا دکمه ی اضافی برای سایر طبقات داشته باشند ولی عملکرد کلی پنل یکی است.

شستی پنل آسانسور الکترونیک پژوه ( اسدی)

مدل هایی که هر کدام دارای مشخصات فنی و ظاهری متفاوتی بوده و مطابق با نوع آسانسور و انواع سلیقه ها طراحی و تولید شده اند. بر همین اساس در ادامه به معرفی بیشتر هر یک از این مدل ها می پردازیم. قطعات آسانسور دارای انواع و اقسام مختلفی هستند، شستی آسانسور هم از این قاعده مستثنی نیست. بر حسب سلیقه و انتخاب استفاده کنندگان کلید های شستی آسانسور می تواند در انواع مختلف انتخاب گردد، بنابراین دکمه شستی آسانسور به انواع ذیل تقسیم بندی می گردد.

قیمت پنل فرمان آسانسور

سگمنت آبی سفید و R100-R200 و انواع نمایشگر های مختلف CANBUS را دارد. تمام حقوق اين وب‌سايت برای شرکت رایا آسانسور محفوظ است. شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت رایا آسانسور را می پذیرم .

دسته بندی پنل ها

شاسی کابین آسانسور کد1210 یکی از بهترین پنل های آسانسور است.که به صورت استیل طلایی آسانسور متا ساخته می شود. نام دیگر نمراتور نشان دهنده طبقات است.نمراتورها جزئی از شستی فرمان کابین و یا شستی احضار طبقه آسانسور محسوب می شوند.در گذشته این نمراتورها به صورت لامپی بودند. ولی اکنون این نمایشگرها به صورت دیجیتالی می باشند.یکی دیگر از برندهای پنل آسانسور ، شاسی طبقات آسانسور اسدی است.

  • با فشردن شاسي نمايشگر آن روشن شده و با رها کردن شاسي (در صورت آزاد بودن خط سيگنال) نمايشگر خاموش ميشود.
  • این مدل از پنل بجای استفاده از دکمه های فیزیکی یا اصطلاحا فشاری،از دکمه های لمسی استفاده میکند.
  • متداول ترین پنل های آسانسور با این مدل از پلیت طراحی می شوند.ضمن این که این مدل از پلیت بیشتر مد نظر سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور قرار می گیرد.و شاسی کابین آسانسور کد1210 از این مدل پلیت طراحی می شود.
  • شرکت پارسیان نوین تک آسانبر با نام اختصاری پنتا در سال 1384و با هدف تولید انواع پنل‌های الکتریکی آسانسور و متعلقات آن تاسیس و به بهره‌برداری رسید.
  • ضمن اینکه این بخش از پنل ها باید هم در داخل کابین نصب شوند و هم در تمامی طبقات تا مسافران بتوانند از آن استفاده کنند.
  • چرا که در غیر اینصورت نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد.

مهارت و تجربه کافی در امر بازسازی کابین ، در کوتاهترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب تزئینات کابین آسانسور شما را انجام خواهند داد. نکاتی در مورد تزیینات کابین آسانسور تزیینات نباید با پیچ یا پرچ بصورتی که از داخل کابین نمایان باشد به بدنه متصل شوند. تزیینات جدید نباید بر روی تزیینات قدیمی سوار شود زیرا… این مدل از شاسی های احضار، به شکل لمسی و از جنس شیشه می باشند. این مدل علاوه بر زیبایی خاص و طراحی مدرنی که دارای از مقاومت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. به گونه ای که میزان مقاومت این نوع شاسی از دیگر انواع آن نیز بیشتر می باشد.

کافی است با لمس این صفحه از کلیدها بتوانند به راحتی عدد طبقه مورد خود را تشخیص داده و با فشردن دکمه به طبقه مورد نظر حرکت کنند. از همین رو پیشنهاد می شود در صورت اقدام به راه اندازی آسانسور، به منظور افزایش اهمیت به این افراد حتما از خط بریل آسانسور بهره ببرید. یکی از متداول ترین شاسی های استفاده شده در انواع آسانسور مدل دکمه ای است. چرا که کاربری راحت تری داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. این نوع از شاسی احضار آسانسور دارای جنس استیل بوده و در برخی از موارد از ترکیب استیل و پلاستیک نیز طراحی و ساخته می شود. امروزه استفاده از این مدل از شاسی ها، به دلیل قیمت مناسب و البته تولید انبوه تر در مقایسه با سایر مدل ها، در بسیاری از ساختمان ها دیدیه می شود.

پنل شستی آسانسور- قیمت و خرید پنل شستی احضار طبقه وکابین

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار