معرفی شرکت OTIS تولید کننده آسانسور آسانسور

پس از مرگ Elisha Otis که در اثر بیماری دیفتری در سال 1861 رخ داد ، شرکت تحت مسئولیت دو پسر وی به نام های چارلز و نورتون به فعالیت خود ادامه داد. چندی پس از این اتفاق ، این شرکت با مدیریت چارلز به نام ” شرکت برادران اوتیس “تغییر نام داد. تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ساختمان های مارک دار می باشد . در ابتدا در ایران آسانسورها بصورت کامل و بسته بندی وارد ایران می شد یکی از شرکت هایی که در آن سال ها شروع به فعالیت کرد شرکت Otis در ایران بود.

  • در سال ۱۸۵۲ میلادی Elisha Otis الیشا اوتیس، آسانسوری را اختراع کرد که در آن ایمنی در نظر گرفته شده بود که پس از اخذ تاییدیه های لازم این شرکت شروع به فعالیت رسمی خود نمود.
  • در حال حاضر یک از شرکت های تخصصی در زمینه آسانسور و پله برقی در کشور می باشد.
  • در سالهای 1371 تا 1384 تقاضای روز افزون مسکن موجب افزایش ساختمان سازی و برج سازی و به دنبال آن افزایش درخواست آسانسور پله برقی در سایت آسانسور آتیس ایران گردید.
  • شرکت آرین برج هخامنش در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی ، نظیر فروش و تعویض دنده برنجی موتور گیربکس اسانسور ایرانی و خارجی _ تعویض سیم پیچی موتور آسانسور…

شرکتالفارساز ابتدای شروع فعالیت خود با کوله باری از تجربه مدیران این شرکت شکل گرفت و شرکتی است که بیشترین سابقه در صنعت آسانسور را یدک می کشد. خودکفایی در امر تولید خط مشی بود که مدیران الفارس در آن سالها در برنامه کاری خود قرار دارند و با تولید درب های اتوماتیک برای اولین بار در ایران کمک شایانی به شکوفایی این صنعت در ایران کردند. با عنایت به ارائه خدمات و همکاری مستمر شرکت تعاونی کارآفرینان آتیس آسانبر خراسان درخصوص پروژه اینجانب، بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید. معروف ترین سازه های دنیا مثل برج ایفل، مرکز تجارت جهانی، برج خلیفه و چند پروژه بزرگ دیگر توسط شرکت اوتیس طراحی، نصب ، پیاده سازی گردیده است. از اواخر سال‌های دهه 1340 تا سال 1357 قبل از انقلاب، پکیج‌های متنوعی از آسانسور وارد کشور شد. از جمله این پکیج‌ها اوتیس آمریکا بود که توسط آمریکایی‌ها و فرانسوی‌ها طراحی و نصب می‌شد.

پکیج ویتور

معرفی شرکت OTIS تولید کننده آسانسور آسانسور

مقدمه پله برقی به عنوان یکی از پرمصرف ترین وسایل و تجهیزات رفاهی در طول روز شناخته می شود. باید توجه داشته باشید که سرویس پله برقی بسیار با اهمیت بوده و باید به شکل های مختلف این کار را انجام داد. در تمامی قطعات الکتریکی و مکانیکی موجود در این محصولات شما می توانید… ویژگی های متفاوت کابین آسانسور استیل را بشناسید کابین آسانسور استیل با ویژگی های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. ظرافت و زیبایی در طراحی کابین آسانسور می تواند یکی از ویژگی های مثبت برای مشتریان و کاربران ساختمان باشد.

در سالهای 1371 تا 1384 تقاضای روز افزون مسکن موجب افزایش ساختمان سازی و برج سازی و به دنبال آن افزایش درخواست آسانسور پله برقی در ایران گردید. در این سال ها به دلیل عدم کیفیت و کمیت شرکت های مجری، تعدادی از متخصصان ابن صنعت تصمیم به همکاری گرفته تا با وارد کردن تکنولوژی روز دنیا محصولاتی را با کیفیت بالا و سزاوار بازار ایران عرضه کنند. با عنایت به پروردگار متعال از سال 1377 فعالیت خود را در زمینه آسانسور و پله برقی شروع و در سال 1381 با طراحی نصب و اجرای آسانسور های کششی و هیدرولیک منطبق با استانداردهای 81 EN اروپا موفق به احداث 240 دستگاه آسانسور کامل در یک شیفت گردیده است. گروه آتیس با تلفیق تخصص ، دانش ، و پشتوانه بیش از دو دهه حضور موفق در صنعت آسانسور و پله برقی کشور آماده عقد قرارداد با مجموعه های تجاری ،اداری ، و مسکونی می باشد.

واحد ها

همزمان با نصب آنها برخی از هموطنانمان در کنار آنها به عنوان شاگرد آموزش می‌دیدند. پکیج‌های اوتیسی که تا قبل از انقلاب وارد ایران شده بودند پس از انقلاب توسط این افراد نصب شدند. وب سایت دکورالین فقط نمایش دهنده تبلیغات کسب و کارها، خدمات و فروشندگان می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت ها، کسب و کارها و فروشندگان معرفی شده ندارد.

استخدام حسابدار در شرکت آسانسور آتیس

این مدل اولین آسانسور گیرلس AC در دنیا با ظرفیت بالا و آسانسور های دو کابینه در سال 1998 بود . این محصول اسم دیگری به نام “”Super Double-Deck Elevator System نیز دارد. هر دو مدل در سال 1989 معرفی شدند که در آن زمان پیشرفته ترین سیستم آسانسور در دنیا بودند . این سیستم اولین سیستم کنترل آسانسور میکرو پروسسوری است که در سال 1981 معرفی شد . این سیستم اولین سیستم کنترل آسانسور نیمه اتوماتیک در سال 1924 بود . Otis در حدود دهه 1930 استفاده از پله های استیل را در دستگاه های پله برقی آغاز کرد .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار