صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

شما در مجله اتاق فرار می توانید جدیدترین اتاق فرار تهران و کرج را مشاهده و رزرو اتاق فرار خود را به آسانی انجام دهید. اسکیپ روم‌های فیزیکی که امروزه بسیار پرطرفردار هستند برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۷ در ژاپن تأسیس شدند و خیلی سریع راهشان را بین بقیه کشورها و مردم دنیا باز کردند. اما در این مقاله راجع به اسکیپ روم‌های آنلاین که تاریخچه پیچیده‌تری نسبت به اتاق فرارهای فیزیکی دارند صحبت می‌کنیم پس با ما همراه باشید تا با تاریخچه و انواع اتاق فرارهای آنلاین آشنا شوید.

این موضوع می‌تونه به قیمت تموم شدن بازی باشه، چون طبق قوانین اتاق فرار خروج یک بازیکن از بازی باعث تمام شدن بازی اتاق فرار می‌شه. اتاق فرار مجازی نسل دیگری از اسکیپ روم ها می باشد که برخلاف بازی های معمول، به صورت مجازی و دیجیتالی ارائه میشوند. این بازی ها مزایای زیادی را به همراه دارند و نقطه اوج آنها را در بعد از شیوع ویروس کرونا می توان قرار داد.

اتاق فرار آنلاین ” اسکیپ روم “

مانند ژانر اتاق فرار ترسناک یا اتاق فرار معمایی و حتی اتاق فرار مهیج و. نوع از اتاق فرار آنلاین به وجود آمده است، این سبک در میان بازیکنان حرفه ای سراسر دنیا بسیار. اتاق فرار که از دل بازی های رایانه ای بیرون آمده بود، حالا با چندین سال توسعه و پیشرفت چشمگیر، می توانست مجدداً و این بار به شکلی بسیار جدیدتر، تبدیل به یک بازی رایانه ای شود و اتاق فرار آنلاین را به وجود بیاورد. نمی‌توان گفت که مخاطبان اتاق فرار، افراد و یا گروه‌های خاصی هستند که در این بازی شرکت می‌کنند. تجربه نشان داده است که مخاطبان اتاق فرار دارای جنسیت، رنج سنی و یا گروه شغلی مشخصی نبوده و دایره مخاطبین آن تقریبا همه افراد را شامل می‌شود.

اتاق فرار تباهی

تایم‌فور‌فان با هماهنگی مجموعه‌هایی که بازیهای آنها در این سایت ثبت شده، تیم نقد خود را برای انجام بازیها به مجموعه میفرستد، این تیم (که سابقا با نام برک اوت کینگز شناخته میشد) از افرادی که همه در بخش های مختلف بازیسازی تخصص دارند اسکیپ روم اکشن تشکیل شده است. تیم تایم‌فور‌فان هنگام انجام بازی با دقت به بررسی ابعاد مختلف یک بازی در طول مسیر انجام شدن آن می پردازند، بیشتر مسائلی که بازیسازان به آنها فکر کرده‌اند و برای اجرای آنها معمولا سختی زیادی متحمل شده‌اند، اما از چشم بازیکنان دیگر پنهان میمانند. بهتر است قبل از رزرو به لوکیشن دقیق بازی، نقد بازی، درجه سختی اتاق، حداقل و حداکثر تعداد نفرات مجاز برای تجربه بازی، قوانین و مقررات رزرو، ساعت دقیق سانس و مبلغ تیکت توجه کنید، تا انتخابی صحیح و لذت بخش داشته باشید.

  • مثلا به این طریق که تیم راهنمای بازی رو صدا میزنه و بهش می‌گه نگاهی به گوشۀ قفسه کتاب بندازه.
  • پس به این نکته توجه داشته باشید که مطرح کردن این سوال، اشتباه است .
  • اما بعد از مواجه شدن با قفل‌های عجیبی که پیش از این در مرکز نبوده‌اند ظن عمدی بودن آلودگی ویروسی در شما تقویت شده.
  • اگر شما والدین هستید و قصد دارید تا کودکان خود را با این سبک از بازی ها آشنا کنید این بازی میتواند یک شروع خوب برای آن ها باشد.

صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape بلکه دارن شتاب هم می گیرن و طرفدارای مختص خودشون رو پیدا می کنن. اینکه بشه رویا را یک اتاق فرار کامل نامید شاید مقداری سخت باشه. رویا یک تجربه جدید و یک نوع سرگرمی متفاوت و البته هیجان انگیز می باشد که بر پایه اتاق فرار طراحی شده. اگر به تازگی با سبک اتاق فرار آشنا شده‌اید، بازی فرار از زندان می‌تواند بهترین گزینه برای آغاز باشد.

خرید آی پی ثابت , بهترین راهکار برای فرار از تحریم ها !

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار